Kde?

Kde je vhodné umiestniť betónové ploty?

Ploty si umiestňujeme práve tam, kde sa cítime byť niekým alebo niečím ohrození. Práve tam je vhodné umiestniť betónový plot.

Ide najmä o lokality rodinných domov, chát ,kde trávime najčastejšie voľné chvíle, priemyselných oblasti, kde sú naše firmy, zdroj nášho príjmu, ale aj rôzne súkromné pozemky, lesy, rekreačné lokality.

Betónový plot staviame ako ochranu pred krádežou nášho majetku, pred odcudzením potrebných vecí, pred vniknutím nežiaducich osôb alebo vecí. Zároveň môžu byť aj okrasným doplnkom našich záhrad alebo si z neho môžeme vytvoriť separáciu na kompost, pri čom sa dajú využiť platne s výškou 0,5 m. bude to vyzerať vkusne a zároveň plniť svoj účel. Z betónových platní si nemusíte vytvárať plot, ak netúžite po uzavretých priestoroch, stačí ich použiť na oddelenie os susedných pozemkov ako deliaca betónová stena, vtedy je odporúčaná výška 2,5 m.

Betónové platne sa dajú naozaj využiť rozlične.

Dokonca sa dá z betónových plotov vytvoriť aj úložný priestor pre náradie alebo krytý priestor pre automobily v prípade, že vám chýba garáž. Ak túžite po pokoji a tichu a nachádzate sa vo veľmi rušnom priestore, tento betónový plot vám poskytuje aj protihlukovú bariéru. Máte už vlastný plot a táto ponuka vás očarila? Betónová platňa môže poskytnúť aj spodný diel kovovému plotu. Dajú sa z neho vytvoriť aj koterce a výbehy pre domácich miláčikov, čo je veľkou výhodou bezúdržbovosti.